"Kodu ja Suvila" ajakiri

See ajakiri on loodud inimesele, kes teeb oma kodus asju ise. Kelle jaoks on kodu nii kindlus kui looming. Kes võtab meeleldi kätte nii pintsli kui reha ning annab ka sisustajale ise selge nägemuse, mida soovib. Kellele meeldib kui tema kodu erineb teistest ja ta koduaed on pilkupüüdev ning viljakandev. Kes naudib puhkust suvilas ja kelle hobiks on aiatöö. See ongi lühidalt meie ajakirja tutvustus! Nagu öeldud, on Kodu ja Suvila selleks, et elu oleks mugavam.

Meie soov on, et ajakiri jõuaks kõikidesse Eesti kodudesse, olles abimeheks nii kodutehnikas, sisustuses, remonditöödes, aiatöödes, majapidamises kui ka vajalike dokumentatsioonide korda ajamisel.

Ehk siis iga eestlase kodu ja suvila tööde, ideede, nippide, trikkide abimees ehk ABC.

Eesti Postiga (OMNIVA) tehtud turu-uuringu põhjal selgitasime välja esimese ajakirja tiraaži plaani – 426 000 eksemplari. Esimesed trükised ilmuvad 2018 tasuta üle terve Eesti. Pooles mahus sisaldab läikival paberil kõvemate kaantega ajakiri lugejale kasulikke artikleid ning ülejäänud osas toote- ja teenusetutvustusi ning reklaame.

Kodu ja suvila

Kodu ja suvila on koostöös Nordic Publishing Groupiga, kellel meediaalast kogemust üle 20ne aasta. Sinna kuuluvad:

Lõpuks jõudsime Eestisse oma kaubamärgiga “Kodu ja Suvila”, mille loomise taga on pikaajaline kogemus Nordic Publishing Groupis.

Toimetus & kontakt

Lembit Tolga

Arendusjuht

Kevin Saar

Kliendihaldur

Elis Kirt

Toimetus

Tauri Sinilaan

Müügijuht

Ingmar Torrim

Projektijuht

Kodu ja Suvila

Kodu ja suvila

info@kodujasuvila.ee
Liivalaia 11, Tallinn